HİZMETLERİMİZ
Paketleme

Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için nakliyeciler için özel olarak üretilmiş olan yatak kılıflarımız, özel naylonlarımız, dayanıklı balonlu naylonlar, giysi dolaplarımız, mutfak araç gereçleri için ambalaj kağıtlarımız ve streçlerimiz ile eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından gereğine uygun olarak sarılır.

Eşya taşırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de eşyaların doğru şekilde kolilenmesidir. Kolilerin eşyalara uygun ebat ve yapıda seçilmesi de diğer bir önemli noktadır. Paşaoğlu Nakliyat olarak, siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşya kolileme hizmeti veriyoruz.

Özellikle de çizilmelere karşı hassas olan eşyaların paketlenmesi konusunda da oldukça dikkatli davranıyoruz. Eşya kolilerken, mutfak eşyalarını, salon eşyalarını, yatak odası eşyalarını farklı şekilde paketliyoruz. Bu sayede müşterilerimiz yeni evlerine taşındıkları zaman yerleştirmek çok daha kolay bir hale geliyor. Müşterilerimizin eşyalarını sağlam bir şekilde koliyerek, kaliteli bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Arabada eşyalarınız kullandığımız ipler ile düzgünce sabitlenerek, eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden güven içerisinde taşınır.


Evden Eve Taşımacılık

Belirlediğiniz gün ve saatte eşyalarınız, düzgün bir şekilde paketlenerek gün içerisinde taşınabilirsiniz. Dilerseniz mutfak araçları, kitaplık gibi eşyalarınızı da tarafımızca kolilenir.

İstanbul’un tüm semtlerinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Nakliyat sektöründe garantili taşıma hizmeti sunan güvenli evden eve nakliyat şirketiyiz. Ev – ofis taşıma, eşya depolama, villa taşıma, eşya paketleme çalışmalarımız mevcuttur. Taşınma işleminin daha sağlıklı ve güvenli olabilmesi için asansörlü nakliye aracı ve sigortalı nakliyat sözleşmesi dahil bir çok güvenli metod ile hizmet veren firma olmaktayız. Yeni eve taşımanızda ev eşyalarınızın düzenli tertipli bir şekilde kurulum işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Paşaoğlu Evden Eve Nakliyat, deneyimli kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul nakliyat nirmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan İstanbul evden eve nakliyat müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sitemizde yer alan çözümler üretmektedir. İstanbul Nakliye servisi tüm semt ve ilçelerde faaliyette olup uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz. Şehiriçi evden eve taşıma ve şehirlerarası ev taşıma, Şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.


Antika Taşımacılığı

Antika Taşıma hizmeti diğer nakliye hizmetlerine göre talebin yoğun olduğu bir hizmet türü olmasada taşınacak eşyanın her anınızı hem değeri hemde maddi olarak değeri çok fazla olduğundan bu hizmeti vermek her nakliye firmasın harcı değildir. Çalışan personelin çok dikkatli olması şarttır. Çünkü en ufak bir hata hem müşteri hem taşıma hizmeti veren firma açısından olumsuz olarak kaçınılmaz sonuçlar doğurabilir. Antika Taşımacılığı’ nda firmamızın tüm gereksinimler en iyi şekilde karşıladığı ve bu hizmet alanında en deneyimli ve profesyonel ekibe sahip olduğu unutulmamalıdır.


Müzayede Taşımacılığı

Müzayede Taşıma hizmeti diğer nakliye hizmetlerine göre talebin yoğun olduğu bir hizmet türü olmasada taşınacak eşyanın her anınızı hem değeri hemde maddi olarak değeri çok fazla olduğundan bu hizmeti vermek her nakliye firmasın harcı değildir.


Çalışan personelin çok dikkatli olması şarttır. Çünkü en ufak bir hata hem müşteri hem taşıma hizmeti veren firma açısından olumsuz olarak kaçınılmaz sonuçlar doğurabilir. Müzayede Taşımacılığı’ nda firmamızın tüm gereksinimler en iyi şekilde karşıladığı ve bu hizmet alanında en deneyimli ve profesyonel ekibe sahip olduğu unutulmamalıdır.


Parça Eşya Taşımacılığı

Evinizin veya ofisinizin veya deponuzun istediğiniz herhangi bir parçasını, başka bir yere veya başka bir şehre taşımak isteyen kişiler için verilen bir hizmettir.

Bu hizmet kapsamında taşınmasını istediğniiz eşyalarınız için yapılan ücretsiz ekspertiz doğrultusunda, uygun paketleme ve koruma işlemleri uygulanarak, istediğiniz yere nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Her türlü eşyanın maksimum özen ve kalite şartları altında, uzman kadro tarafından, hiçbir zarar görmeden taşınması konusunda güven veren çalışma prensipleri, müşterilerin %100 memnuniyetini sağlamaktadır.

Nakliyesi yapılacak olan eşyalar için gerekli tüm işlemler uzman personel tarafından yapılarak, ulaştırılacak olan yere kadar firmanın güvencesinde sigortalanmaktadır.


Ofis Taşımacılığı

Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle her türlü ofis taşıma işini hızlı ve problemsiz şekilde yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşıma işlemini yapacağımız ofisinizi ziyaret ediyoruz. Taşınacak eşyalar doğrultusunda makul bir fiyatta anlaşıyoruz. Ofis taşıma da en önemli noktalardan birisi de taşınacak ürünlerin üzerine alındığı bölüm ve kime ait olduğu bilgisinin doğru bir biçimde ayrıştırılmasıdır. Bu sayede yeni ofise taşınıldığında araçtan inen eşyalar eski yerinizdeki düzeninizi bozmadan ekibimiz tarafında yerine konulmaktadır.Tüm masa, sandalye, bilgisayarlarınız için özel üretilmiş ambalaj malzemeleri tarafımızca sağlanmaktadır. Ofis nakliyesinde kullanılan gerekli olabilecek malzemeler tarafımızca sağlanmaktadır.