HAKKIMIZDA
Paşaoğku Nakliyat, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine nakliye hizmetini alabileceğiniz, nakliye konusunda tecrübeli ve profesyonel ekibi, kullandığı ekipman ve araçları ile bu bölgeye ve Türkiye geneline her konuda nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini veren, geniş referans ağı ile taşınmaya dair tüm işleriniz için sektörün en büyüklerinden biridir.


Paşaoğlu Nakliyat ve sizlere sunduğu taşınma alternatifleri ve çözümleri ile kaliteyi ekonomik fiyata alma avantajları ile artık taşınmak sizler için bir problem olmaktan çıkmakta, taşınma hizmetine ihtiyacınız olduğu andan itibaren sizi sıkıntıya sokan tüm işlemlerden kurtulmuş olursunuz.

1990 yılında kuruluan Paşaoğlu Nakliyat, Maltepe-İstanbul merkezli olup Türkiye'nin her yerine nakliye hizmeti verdiğinden dolayı, nakliye sektörünün öncü firmalarından birisidir. Taşınma işlemlerinizde ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti, dolap sökme-kurma hizmeti, beyaz eşya kurma hizmeti sayesinde küçük detayları düşünmenize gerek kalmayacak.

Tecrübeli kadromuz, geniş bir araç yelpazemiz, nakliye için özel olarak kullanılan A+ kaliteli ekipmanlarımız, deneyimli şoförlerimiz, güleryüzlü hizmet, müşteri odaklı iş anlayışı ve üst düzey bir titizlikle aklınıza gelebilecek her türlü nakliye hizmetini Paşaoğlu Nakliyat'tan sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat, parça taşımacılığı, ofis taşıması, depo taşıması, piyano taşıması, antika taşımacılığı, müzayede taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, başta olmak üzere İstanbul merkezli olup Türkiye'nin her yerine nakliye hizmeti vermekteyiz

En teknolojik imkanlar ile uygun koşullarda taşıma işlemini gerçekleştiren Maltepe-İstanbul başta olmak üzere nakliyat firması, İstanbul ve diğer tüm illere de taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Taşıma öncesinde uzman eksperler tarafından oluşturulan ekspertiz raporuna göre taşıma yapan ve tüm işlemler için garanti veren firma, müşterilerinin eşyalarına maksimum değeri vererek, işini en uygun koşullarla, profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Taşıma kapsamında tüm eşyaları sigorta altına alan firma, gerekli görüldüğü takdirde asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktadır.

Nakliyesi yapılacak olan eşyaların ekspertiz sonrasındaki montaj ve demontaj işlemleri, uzman personel tarafından güvenle yapılmaktadır. Gerekli demonte işlemleri yapıldıktan sonra uygun şartlarda paketlenen ve kolilenen eşyalar, büyük bir titizlikle zarar görmeden taşınmaktadır.

Evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma konusunda en kaliteli, en profesyonel hizmeti, en uygun fiyatlarla güven içerisinde gerçekleştiren firma, kalite anlayışından asla ödün vermemektedir.


Telefon No: 0532 599 0251